Pon. - Pt. 08:00 - 19:00

Sob. & Ndz. - E-MAIL

+ 48 880 661 662

biuro@wiis.pl

Wrocław

Serwis na dojazd do klienta

Formularz

POZYCJONOWANIE – To Droga do Sukcesu !!!

POZYCJONOWANIE – To Droga do Sukcesu !!!

Pozyskaj nowych klientów i zwiększ zyski. Oferta dla każdego kto pragnie zaistnieć w internecie i przy pomocy strategii jaką oferują metody pozycjonowania, zwiększyć ruch na własnej stronie internetowej. Dla nowicjuszy proponujemy zapoznanie się z naszym artykułem opisującym funkcję SEO innymi słowy „pozycjonowania” Pozycjonowanie Stron Internetowych. Poniżej Oferta i Cennik.

zysk z pozycjonowania


Jak wygląda proces usługi SEO? – Strategia to podstawa prowadzenia biznesu!

 1. Zaczniemy od luźnej rozmowy podczas której nakreślimy strategie i jej założenia.
 2. Przejdziemy do analizy konkurencji.
 3. Dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe pod, którymi dana witryna będzie się ukazywać w naturalnych wynikach wyszukiwarki.
 4. Zaproponujemy wstępną strategię optymalizacji kodu i działania.
 5. Zainstalujemy jedno z najlepszych oprogramowań do monitorowania ruchu na stronie, które pozwoli ustalić plan dalszej optymalizacji.
 6. Dla osób które posiadają już stronę internetową – ustalimy aktualną pozycję w najpopularniejszych wyszukiwarkach, przeprowadzimy pełną optymalizację czyli tak zwany „Audyt Strony Internetowej” dokonując niezbędnych zmian zarówno treści jak i kodu strony. Dla osób, nie posiadających strony internetowej zapraszamy do dzialu Projektowanie Stron Internetowych.
 7. Następnie rozpoczniemy proces pozycjonowania.
 8. Podglądamy rezultaty po przez pełny wykaz i analize co miesięcznego raportu.

Kiedy zobaczymy rezultaty pozycjonowania?

 • Nikt nie jest w stanie określić ile tak naprawde czasu minie zanim promowana witryna znajdzie się na obranej przez nas na wstępie pozycji. W zależności od konkurencji może to potrwać od kilku do kilkunastu miesięcy.
 • Pozycjonowanie to długi proces budowy struktury i jej kontynuacja, która w oczach wyszukiwarek powinnna wyglądać jak najbardziej naturalnie. Naszym Celem to osiągnięcie zamierzonej pozycji oraz jej utrzymanie przez dłuższy okres czasu, wygodnego dla klienta.

Ile trwa proces pozycjonowania?

 • Zanim odpowiemy na to pytanie proszę pamiętać że konkurencja nie śpi. Pierwsze trzy strony a w szczególności pierwsza, wyników wyszukiwania to wymarzona pozycja dla poszukiwaczy “nie małych” źródeł dochodów.
 • Dla mniej popularnych kategorii i słów kluczowych podtrzymanie osiągniętej pozycji w wynikach wyszukiwarki nie będzie wymagał tyle pracy co przy bardziej popularnej kategorii i może być aktualizowany przykładowo co trzy miesiące
 • Natomiast zapytania na bardziej popularne słowa kluczowe wymagają nieustannej opieki pod względem ciągłej aktualizacji zawartości witryny oraz budowaniu co raz to nowszych a przede wszsystkim “naturalnych” struktur “linkowania”

Oferta pozycjonowania na rynek Polski i Amerykański.

Jeżeli nie wystarcza działanie tylko i wyłącznie na bazie rynku Polskiego i planujesz wypromować swoją stronę Internetową na rynku Ameryki Północnej (USA), to zapraszamy do współpracy. Nasze doświadczenie zdobyte na rynku Amerykańskim pozwoli uzyskać równie skuteczne rezultaty.

Jakie wyszukiwarki polecamy? – Polska

 1. Google
 2. Onet
 3. Wp

Jakie wyszukiwarki polecamy? – USA

 1. Google
 2. Bing
 3. Yahoo

Ile kosztuje pozycjonowanie?

 • Cena pozycjonowania uzależniona jest od wielu czynników jakimi są np: popularność słów kluczowych, branża, Budowa i zawartość strony internetowej oraz jej kodu itp. dlatego cennik Pozycjonowania Stron ustalany jest indywidualnie.
 • Wycena drogą email, podaj Imie, Nazwisko, Telefon Kontaktowy a my oddzwonimy lub odpowiemy drogą email biuro@wiis.pl
 • pozycjonowanie stron internetowych wrocław

 
 

Wyślij do nas zapytanie...
 1. (wymagane)
 2. (wymagane)
 3. (niewłaściwy adres email)
 

cforms contact form by delicious:days

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.