Pon. - Pt. 08:00 - 19:00

Sob. & Ndz. - E-MAIL

+ 48 880 661 662

biuro@wiis.pl

Wrocław

Serwis na dojazd do klienta

Formularz

Odzyskiwanie Danych z Macierzy RAID

Odzyskiwanie Danych z Macierzy RAID

ODZYSKUJEMY DANE ZE WSZYSTKICH TYPÓW MACIERZY RAID – RAID 0, RAID 1, RAID 2, RAID 3, RAID 4, RAID 5, RAID 6, RAID 0+1, RAID 1+0.

Jesteśmy w stanie odzyskać dane z każdej konfiguracji RAID. Jeżeli nie możesz uruchomić komputera, serwera z powodu błędu konfiguracji RAID – STOP!! WYŁĄCZ KOMPUTER.  Zadzwoń do nas. To bardzo wrażliwa konfiguracja. Są różne konfiguracje RAID mające na celu chronienia naszego systemu lub jego przyśpieszenia. Żadna nie jest niezawodna. Nie ignoruj informacji na ekranie odnośnie statusu S.M.A.R.T. Twoich dysków. Znajdują się tam bardzo ważne informacje na temat stanu Twoich dysków twardych.

Pamiętaj że nie każda firma jest w stanie odzyskać dane z kombinacji RAID. Wymaga to ogromnej wiedzy, narzędzi i doświadczenia. Przez ponad 15 lat to właśnie w tej dziedzinie staliśmy się firmą otrzymującą najwięcej zleceń związanych z odzyskiwaniem danych macierzy RAID.

Jeżeli masz problem z uruchomieniem serwera lub komputera w której istnieje konfiguracja RAID – zadzwoń do nas. Nasze specjalista przyjedzie jeszcze dzisiaj. Jeżeli zajdzie potrzeba, wymontuje dyski twarde lub odbierze sprzęt do bezpłatnej diagnozy, analizy. Warto skorzystać z usług firmy z 15 letnim stażem w odzyskiwaniu danych. Zapraszamy do współpracy.

 

NAJCZĘSTSZE AWARIE MACIERZY RAID

ZALECENIA

Macierze RAID to bardzo wrażliwa konfiguracja. Jeżeli zależy Ci na odzyskaniu danych, wyłącz komputer i zadzwoń do nas. Otrzymasz bezpłatną pomoc w kwestii dalszego postępowania. To bardzo ważne, żeby nie działać bezmyślnie na własną rękę. Nie kasuj konfiguracji RAID!

Masz Pytania? Zadzwoń, Darmowa Konsultacja +48 880 661 662