Pon. - Pt. 08:00 - 19:00

Sob. & Ndz. - E-MAIL

+ 48 880 661 662

biuro@wiis.pl

Wrocław

Serwis na dojazd do klienta

Formularz

Odzyskiwanie Danych z Iphone

Odzyskiwanie Danych z Iphone, Ipad, Macbook, Imac

ODZYSKUJEMY DANE ZE WSZYSTKICH URZĄDZEŃ FIRMY APPLE – ZDJĘCIA, DOKUMENTY, POCZTĘ, WSZYSTKO!

Odzyskiwanie danych z Iphone  – Telefony Iphone oraz inne urządzenia firmy Apple cieszą się ogromną popularnością i mają opinię sprzętu „niezawodnego”. W praktyce wygląda to nieco inaczej – jak to bywa z telefonami „lubią wypadać z rąk”. W tym przypadku nie jest inaczej i niezawodne Iphone-y po takim upadku odmawiają współpracy. Przez ponad 15 lat naszej działalności odnotowaliśmy szereg usterek związanych z zalaniem telefonów Iphone lub komputerów firmy Apple.

Wiemy jak postępować w każdym przypadku – zanim przystąpimy do analizy usterki staramy się najpierw zabezpieczyć dane w postaci kopii binarnej (póki dysk na to pozwoli – znacznie obniży to koszta w porównaniu do usterki gdzie dysk padnie całkowicie).

Posiadamy nowoczesny sprzęt, wiedzę oraz umiejętności w odzyskiwaniu danych z urządzeń firmy Apple. Nie zmarnuj szansy powierzając Twoje cenne dane „uczącej się firmie – działającej w sposób „a może się uda”. Odzyskujemy dane od ponad 15 lat. Zaufaj profesjonalistom w odzyskiwaniu danych. Zadzwoń do nas – to nic nie kosztuje.

 

 

CO MOŻEMY ODZYSKAĆ Z IPHONE LUB INNYCH URZADZEN APPLE

ZALECENIA

Nie zadwyrężaj urządzenia jeżeli zależy Ci na danych. Zwiększy to możliwość odzyskania danych 0 100%. Zadzwoń do nas – to nic nie kosztuje, otrzymasz cenne wskazówki. Jeżeli sytuacja wymaga nagłej interwencji, nasz specjalista odbierze sprzęt jeszcze dzisiaj. Odbiór sprzętu i diagnoza na terenie Wrocławia jest bezpłatna.

Masz Pytania? Zadzwoń, Darmowa Konsultacja +48 880 661 662