Pon. - Pt. 08:00 - 19:00

Sob. & Ndz. - E-MAIL

+ 48 880 661 662

biuro@wiis.pl

Wrocław

Serwis na dojazd do klienta

Formularz

Odzyskiwanie Danych z Serwerów

Odzyskiwanie danych ze Wszystkich Modeli Serwerów

ODZYSKUJEMY DANE Z SERWERÓW RAID, NAS, SAN ORAZ JEDNODYSKOWYCH WSZYSTKICH PRODUCENTÓW

Zdajemy sobie sprawę jak ważną funkcje pełni serwer w Twojej firmie. Jeżeli nastąpił problem, gdzie serwer nie chce uruchomić systemu to może być to problem z samą konfiguracją RAID, która uległa uszkodzeniu lub jakiś inny problem np. z samym dyskiem twardym. Bardzo ważne żeby w żadnym wypadku nie próbować na własną rękę podejmować się próby konfiguracji ustawień RAID.

Nasi specjaliści od ponad 15 lat zajmują się odzyskiwaniem danych z serwerów i nie ważne czy jest to serwer dedykowany firmy Dell, Hp, IBM, NEAPP, czy EMC – znamy je wszystkie.

 

odzyskiwanie danych z serwrów

NAJCZĘSTSZE AWARIE

• bardzo często dochodzi do błędu przy próbie montowania wolumenów macierzy RAID

•  awarie karty kontrolera

•  konflikty sprzętowe

•  boot failure

•  uszkodzenie elektroniki

•  niedokończona operacja przebudowy macierzy

 

PROCEDURA

Zadzwoń w sprawie bezpłatnej konsultacji, który podpowie jakie czynności należy wykonać by nie pogorszyć sytuacji. Nasz Specjalista jest w stanie jeszcze tego samego dnia przyjechać do Państwa firmy w celu analizy sytuacji. W niektórych przypadkach, gdzie uległa uszkodzenia struktura oprogramowania jesteśmy w stanie rozwiązać problem na miejscu w Twojej firmie. Jeżeli sytuacja nieco gorsza, nasz specjalista odbierze sprzęt do naszego punktu, gdzie będziemy mogli przeprowadzić szczegółową analizę oraz wycenę. Po naprawie lub odzyskaniu danych sprzęt zostaje odwieziony do wskazanej lokalizacji.

 

ZALECENIA

Zadzwoń do nas – to nic nie kosztuje. Podpowiemy jak postępować.


Masz Pytania? Zadzwoń, Darmowa Konsultacja +48 880 661 662