Pon. - Pt. 08:00 - 19:00

Sob. & Ndz. - E-MAIL

+ 48 880 661 662

biuro@wiis.pl

Wrocław

Serwis na dojazd do klienta

Formularz

Odzyskiwanie Danych z Pamięci Flash Typu Pendrive

Odzyskiwanie Danych ze Wszystkich Typów „Pendrive”

ODZYSKUJEMY DANE ZE WSZYSTKICH DOSTĘPNYCH PENDRIVE-ów USB 2.0, USB 3.0, TYPU-C, MICRO USB

Jesteśmy w stanie odzyskać pełną zawartość danych znajdujących się na Twoim „Pendrive”. Te pamięci przenośne są szczególnie podatne na uszkodzenia logiczne z racji ciągłego podłączania i odłączania. Konflikt sterowników, systemów, niepoprawnego odłączenia pendrive-a od gniazda usb to najczęstsze przypadku uszkodzeń logicznych. Teraz nawet w postaci zegarka są w stanie przechowywać każdy rodzaj danych, ale jesteśmy na to przygotowani. Posiadając ponad 15 letnie doświadczenie, specjalistyczne sprzęt oraz jedych z najlepszych fachowców jesteśmy w stanie pomóc niemalże w każdej sytuacji utraty danych.

Pendrive jest to nośnik danych typu „flash”. Proces odzyskiwania bardzo przypomina odzyskiwanie danych z kart pamięci. Może tutaj dojść do mniej lub bardziej poważnych uszkodzeń jak np. elektronika lub nawet złamanie nośnika. Przeważnie jest to proces wlutowania się w układ, bezpośrednie z czytanie danych z kości pamięci lub z kilku by później połączyć wszystko w całość.

 

CO MOŻEMY ODZYSKAĆ Z PEDRIVE-A

ZALECENIA

Pamiętaj, że jeżeli zależy Ci na danych zapisanych na Twoim Pendrive to nie działaj na własną rękę wykonując niekontrolowane czynności. Zaleca się całkowicie odłączyć urządzenie od komputera. Zadzwoń do nas – to nic nie kosztuje. Doradzimy jakie należy wykonać czynności. Zleć nam niezobowiązującą wycenę. Nasz specjalista odbierze uszkodzony sprzęt bez dodatkowych kosztów jeszcze dzisiaj.


Masz Pytania? Zadzwoń, Darmowa Konsultacja +48 880 661 662