Pon. - Pt. 08:00 - 19:00

Sob. & Ndz. - E-MAIL

+ 48 880 661 662

biuro@wiis.pl

Wrocław

Serwis na dojazd do klienta

Formularz

Odzyskiwanie Zdjęć

Odzyskiwanie Zdjęć z Komputera, Telefonu, Aparatu..

ODZYSKUJEMY ZDJĘCIA UTRACONE W PRZYPADKU AWARII KOMPUTERA, TELEFONU, APARATU, DYSKU TWARDEGO – ZE WSZYSTKICH SYSTEMÓW OPERACYJNYCH.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę odgrywają wspomnienia lub dokumentacja w postaci zdjęć.Wszelkie czynności związane z odzyskaniem zdjęć nie należą do „prostych operacji”. Nasi wykwalifikowani fachowcy dokonają wszelkich starań, żeby w bezpieczny sposób przeprowadzić analizę, zaplanować proces odzyskiwana a następnie odzyskać 100% zawartości.

 

ZALECENIA:

W przypadku utraty zdjęć zaleca się, żeby niezwłocznie zaprzestać używania urządzenia na którym doszło do utraty zdjęć. Chodzi o to żeby nie nadpisać danych znajdujących się na danym sektorze pamięci przechowującej zdjęcia. Trzeba pamiętać, że w przypadku komputerów, telefonów, tabletów, urządzeń które mają dostęp do internetu zapisywana jest pamięć przeglądania, która również nadpisuje pliki.

odzyskiwanie zdjęć

ILE KOSZTUJE ODZYSKANIE ZDJĘĆ?

Każda wycena jest rozważana indywidualnie w zależności od rodzaju usterki przy, której nastąpiła utrata zdjęć. Przeważny koszt odzyskania zdjęć mieści się w przedziale od 300-3500zł.


Masz Pytania? Zadzwoń, Darmowa Konsultacja +48 880 661 662