Pon. - Pt. 08:00 - 19:00

Sob. & Ndz. - E-MAIL

+ 48 880 661 662

biuro@wiis.pl

Wrocław

Serwis na dojazd do klienta

Formularz

Odzyskiwanie Danych z Dysków Twardych

Odzyskiwanie Danych z Dysków HDD

ODZYSKUJEMY DANE Z DYSKÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W SERWERACH, KOMPUTERACH STACJONARNYCH ORAZ LAPTOPACH WSZYSTKICH MAREK.

Z uszkodzonych dysków twardych jesteśmy w stanie odzyskać Twój program księgowy, bazy danych, ważne dokumenty, zdjęcia itp.

Najczęstszym objawem uszkodzonego dysku twardego to brak możliwości uruchomienia systemu operacyjnego, brak wykrywalności dysku w Biosie, bardzo spowolniona praca, komunikaty o konieczności sformatowania dysku lub też bardzo często brak plików, które „jeszcze wczoraj” znajdowały się na dysku.

Dyski Twarde HDD, SSHD o każdym rozmiarze czy pojemności to bardzo delikatna konstrukcja, która jest narażona na różne typy uszkodzeń. Są to uszkodzenia mechaniczne, elektroniczne lub logiczne. Laptopy, które nosimy ze sobą są narażone na uszkodzenia mechaniczne ponieważ delikatna konstrukcja, głowica, nie lubi wstrząsów. Wyładowania atmosferyczne mogą spowodować przepięcia zasilania, uszkodzenie zasilacza a w następstwie elektroniki dysku twardego.

Demontaż dysku twardego

ZALECENIA

W przypadku awarii dysku pamiętaj żeby nie podejmować próby odzyskania danych na własną rękę co może uniemożliwić odzyskanie danych.

Jeżeli nie jesteś pewien czy to wina dysku twardego, zadzwoń do nas (tel. +48 880 661 662) w celu darmowej konsultacji. Nasi specjaliści przyjadą do Państwa w celu szybkiej diagnozy lub demontażu uszkodzonego dysku.

 

POUFNOŚĆ DANYCH

Firma WIIS, którą cechuje pełen profesjonalizm, zapewnia pełną ochronę danych, które zostaną objętą ścisłą tajemnicą. Od ponad 15 lat odzyskujemy Państwa dane w oparciu o posiadane doświadczenie oraz skomplikowany sprzęt najwyższej klasy.

 

ILE KOSZTUJE ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU TWARDEGO

Każdy rodzaj usterki jest wyceniany indywidualnie. Bywają przypadki utraty danych spowodowane awarią elektroniki dysku twardego, uszkodzeniem głowicy, uszkodzeniem talerza lub skasowaniem plików.

Masz Pytania? Zadzwoń, Darmowa Konsultacja +48 880 661 662