Pon. - Pt. 08:00 - 19:00

Sob. & Ndz. - E-MAIL

+ 48 880 661 662

biuro@wiis.pl

Wrocław

Serwis na dojazd do klienta

Formularz

O nas

WIIS – Co to za firma?

Kilka słów o nas, o tym, co jest ważne w naszej pracy i czym się kierujemy w naszych działaniach.

Odzyskujemy dane od Ponad 15 lat. Postawiliśmy na Profesjonalizm oraz wygodę klienta oferując bezpłatny dojazd, odbiór uszkodzonego sprzętu i jego zwrot. Jesteśmy w stanie rozwiązać praktycznie każdy przypadek odzyskania danych, z chęcią podejmiemy się nawet najtrudniejszego wyzwania. Do każdej zaistniałeś sytuacji podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Z każdym naszym Klientem prowadzimy rozmowy, przestawiamy szczegóły dotyczące danej usterki, podpowiadamy na każde pytanie. W rozmowach z Klientem kierujemy się tym, aby w prosty i zrozumiały sposób opisać podejmowane przez nas działanie, które często bywają skomplikowane. Zależy nam na tym, aby każdy nasz Klient był w pełni poinformowany o wszystkich ważnych kwestiach związanych z odzyskiwaniem danych. Odzyskiwanie danych to temat, w którym posiadamy szeroką wiedzę, dlatego możemy cieszyć się wysoką skutecznością naszych działań.

 

ISTOTA NASZEGO DZIAŁANIA

W naszej pracy kierujemy się klikoma ważnymi zasadami. Podstawowa z nich polega na tym, że w przypadku nieodzyskania przez nas danych (co zdarza się niezwykle rzadko), a także za diagnostykę, nie pobieramy żadnych opłat. Nasi Klienci nie muszą obawiać się ŻADNYCH UKRYTYCH KOSZTÓW. Klient dokonuje opłaty o ustalonej wcześniej kwocie, jedynie w sytuacji odzyskania przez nas danych. Za podejmowane przez nas próby odzyskania danych, klient nie ponosi żadnych kosztów.

 

BEZPŁATNA DIAGNOZA, KTÓRA NIE ZOBOWIĄZUJE

Każdemu, kto zwróci się do nas o pomoc, oferujemy w pełni darmową diagnozę, która do niczego nie zobowiązuje. W przypadku kiedy nie będziesz usatysfakcjonowany naszą wyceną, bez żadnych konsekwencji możesz zrezygnować z naszych usług. Warto zwrócić uwagę na to, że wykonywana przez nas diagnoza jest kompleksowa.

 

SZYBKIE TEMPO DZIAŁANIA

Jeśli znalazłeś się w sytuacji, kiedy utraciłeś ważne dane które natychmiast są Ci potrzebne oferujemy pomoc w trybie ekspresowym.