Pon. - Pt. 08:00 - 19:00

Sob. & Ndz. - E-MAIL

+ 48 880 661 662

biuro@wiis.pl

Wrocław

Serwis na dojazd do klienta

Formularz

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Pragniesz zwiększyć liczbę odwiedzających internautów? Im wyższa pozycja w wyszukiwarkach tym większy procent potencjalnych klientów a to = WIĘKSZY ZYSK. Sprawimy, że Twoja witryna zaistnieje na pierwszych stronach google, poprzez zastosowanie odpowiedniej strategii i metod Pozycjonowania. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynku amerykańskim. Współpracujemy z firmą komunikacyjną z którą współpracują jedne z największych przedsiębiorstw Ameryki Północnej. Dzięki temu praktykujemy świeże technologie, które sprawiają że nasze usługi są bardziej konkurencyjne. Na dobry początek zacznijmy od podstaw lub przejdź do procesu pozycjonowania

bądź nr. 1 w google. Wypozycjonujemy każdą stronę na 1 miejsca w google
 

CO TO JEST POZYCJONOWANIE? …

Internet stał się swego rodzaju rynkiem światowym, gdzie ludzie z całego świata przychodzą zakupić i zaprzedać dobra z każdej możliwej dziedziny. To miejsce ogromnych możliwości zarobkowych – ale, jaką wybrać drogę żeby dotrzeć do klientów i dać im znać że jesteś w Internecie?

W świecie realnym, biznes znajduje klientów po przez witrynę sklepową, która przyciąga ruch uliczny z wejściem bezpośrednio z ulicy albo przez reklamę w gazetach, TV, radio, i katalogach firm. W Internecie, tłumaczymy to, na:

 

 • Adres Internetowy, który ludzie mogą wpisać w pole adresu swojej wyszukiwarki (aka – ruch uliczny)
 • Wykupując reklame na innych witrynach internetowych lub po przez stworzenie kampani reklamowej w wybranej wyszukiwarce internetowej, za którą płacisz tylko wtedy, gdy internauci klikaja Twoje reklamy – przykładowo google adwords.
 • Umieszcznie strony Internetowej w wyszukiwarkach np. Google, Wp, Onet. My osobiście proponujemy wyszukiwarkę Google, gdyż jest to jedna z najbardziej popularnych i najczęściej używanych wyszukiwarek w kraju i na całym świecie.

O TO GDZIE SEO (POZYCJONOWANIE) WCHODZI W GRĘ…

 • Wyszukiwarki, są jak katalogi firm. Sa wymarzonym źródlem dla potencjalnych klientów, aby zlokalizowac Twoją witrynę. Jednakże, wyobraź sobie jak trudnym przedsięwzięciem było by odnalezienie Twojej firmy, gdyby Twój miejscowy katalog firm spisał miliony biznesów w Twojej kategorii.
 • Dlatego smutnym faktem jest to, że bez pozycjonowania czyli strategii SEO, Twoi potencjalni klienci, nigdy nie znajdą Twojego biznesu w liście milionów a to = 0 ZYSKU. Nasze badania dowiodły, ze tylko biznesy na szczycie wyników wyszukiwarek a dokladniej pierwszych trzech stronach rezultatów wyszukiwań, maja jaki kolwiek znaczący ruch Wirtualny. Reszta niestety skazana jest na niepowodzenie.
 • Czego wlaściwie można oczekiwać od stron internetowych, które są pochowane w stosie milionów (czasami miliardów). Odpowiedzmy sobie na to pytanie spoglądajac na rzeczywisty rezultat wyszukiwań dla zapytania „artykuły spożywcze” w wyszukiwarce Google.

 
pozycjonowanie stron wrocław

Zauważ zakreslony na czerwono rezultat wyszukiwań: Wyniki 1 do 10 z posród około 4,500,000 stron dla zapytania artykuły spożywcze. To ponad 2 miliony stron. Więc pytanie, które również musimy sobie zadać to:

Jakim sposobem widoczne Witryny Internetowe znalazły się na pierwszych trzech stronach wyników wyszukiwań z pośród 2 milionów stron?

 • Aby odpowiedzieć na to pytanie najpierw musimy przyglądnąć się tym rezultatom trochę bliżej. Dla nowicjuszy na początek należy zrozumieć, że pierwsza pozycja w lekko-kremowym prostokącie jest opatrzona etykietą „link sponsorowany”

linki sponsorowane

LINK SPONSOROWANY CZYLI OGŁOSZENIE PŁATNE

 • Podobnie, wszystkie wypisane strony wzdłuż prawej strony są również opatrzone etykietą ” Linki Sponsorowane”. To reklamy również opłacone. Oznacza to, że posiadacze danej strony internetowej wykupili prawo by mieć ich strony internetowe spisane w tych specjalnych fragmentach strony Google adwords. Linki sponsorowane znane jako ogłoszenia Pay-Per-Click (Plaż-za-Kliknięcie), są opłacane za każdym razem gdy ktoś kliknie w ich reklame.

Reszta miejsc spisanych w wynikach wyszukiwań, są miejscami naturalnymi, Nie-odpłatnymi.

 • Oznacza to ze Google odnalazł te witryny na swój sposób i sądzi że są to najbardziej stosowne, wiarygodne strony o artykułach spożywczych. A więc jak sie już pewnie domyślasz posiadając stronę, która pojawia sie na pierwszych stronach wyników wyszukiwań za darmo może nam zapewnić ogromną liczbę potencjalnych klientów – a co się z tym wiaże? Rosnące w wielkim tempie zarobki.

Więc jak udało sie tym stronom internetowym uzyskać tak bezcenną i w dodatku darmową pozycję? Użyli odpowiedniej techniki Pozycjonowania Stron w Internecie znanej jako – SEO (Search Engine Optimization).

WIĘC CO TO JEST SEO – POZYCJONOWANIE?

 • Krótko, SEO jest systemem zastosowanych strategii i metod, które powodują, że jedne strony internetowe wydają się bardziej istotniejsze od innych, rywalizujacych stron dla danego zbioru wyszukiwań. Strony z najlepszym SEO sa stronami, które pojawiają się na szczycie naturalnych wyszukiwań. To nie jest nigdy sprawa szczęscia. To jest zawsze wynik zastosowanego SEO. Im bardziej konkurencyjna budowa struktury SE0, tym bardziej możemy być pewni, że znajdziemy się w najwyzszych wynikach wyszukiwań.

NASZA OFERTA POZYCJONOWANIA

Wyślij do nas zapytanie...
 1. (wymagane)
 2. (wymagane)
 3. (niewłaściwy adres email)
 

cforms contact form by delicious:days

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.